Aukce 57

20 |

Zátiší s ovocem a ananasem

Kód položky: 41029

olej, plátno, lepenka

33 x 46 cm

Signatura: sign. PD V. Beneš

přiložený dopis autora prvnímu majiteli s nabídkou díla

Vyvolávací cena: 85 000 Kč