Aukce 57

24 |

Zátiší s červenými jablky

Kód položky: 41040

olej, plátno

18 x 21 cm

Signatura: sign. PD V Špála 39

na rubu na blindrámu číslo soupisu ((1164.))

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 22 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 23 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 25 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 28 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 31 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč