Aukce 57

162 |

Vlak

Kód položky: 41138

2008

kombinovaná technika, plátno

80 x 110 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč