Aukce 57

14 |

V lese

Kód položky: 41063

1916 - 1917

olej, plátno

115 x 105 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 750 000 Kč