Aukce 57

23 |

Trampové

Kód položky: 41161

olej, plátno

59 x 73 cm

Signatura: sign. PD Willi Nowak

pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán, provenience: soukromá sbírka Brno

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 21 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 22 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 24 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 25 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 28 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 31 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč