Aukce 57

37 |

Stav beztíže

Kód položky: 41061

60. léta 20. s

olej, sololit

36 x 50 cm

Signatura: neznačeno

na rubu razítko a šítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč