Aukce 57

126 |

Skymning / Soumrak

Kód položky: 41177

akryl, plátno

73 x 92 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 60

na rubu endre nemes, na rubu popis autorem, na blind rámu štítek a razítko výstavy, Galerie Moderna, 2013

Vyvolávací cena: 120 000 Kč