Aukce 57

98 |

Skladatel

Kód položky: 41145

kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton

29,5 x 21 cm

Signatura: sign. PD monogram AH

na rubu razítka Galerie B. Weill, Paris a Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč