Aukce 57

114 |

Reklamní jablko

Kód položky: 41051

litografie 172/180

19,5 x 26,5 cm

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1972

na rubu štítek Galerie Patro s popisem díla

Vyvolávací cena: 3 000 Kč