Aukce 57

47 |

Promiňte laskavě, že přerušuji, prosím to neva-dí, nic se ne-stálo

Kód položky: 41147

olej, plátno

120 x 85 cm

Signatura: sign. PD E. Š. 1973

UD název autorkou

Vyvolávací cena: 180 000 Kč