Aukce 57

25 |

Portrét pí A. H.

Kód položky: 41021

1924

olej, plátno

90 x 70 cm

Signatura: sign. PD Jar. Král 1924

provenience: význačná sbírka, Brno. vystaveno: SVUM Aleš, Brno, 1939, kat. č. 58. reprodukováno v monografii: Marcela Macharáčková - Jaroslav Král, str. 325, č. 224.

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 23 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 24 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 26 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 28 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 31 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč