Aukce 57

88 |

Polo na koních

Kód položky: 41131

akvarel, tuš

19,5 x 27,5 cm

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 46

popsáno v katalogu výstavy: XLI. Výstava Pošovy galerie, Kamil Lhoták - Obrazy, kresby a grafika, 1946, kat. č. 71.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč