Aukce 57

7 |

Podzimní den

Kód položky: 41056

1899

olej, karton

43 x 66 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 99.

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 220 000 Kč