Aukce 57

Podobizna dámy v klobouku

Kód položky: 41065

1898

olej, plátno

66 x 52,5 cm

Signatura: sign. PN F. Ženíšek 1898

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 55 000 Kč