Aukce 57

69 |

Pod Přivýšinou od Březky

Kód položky: 41095

olej, lepenka

43 x 53 / 40 x 50 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Kaván

na rubu razítko výstavy: Galerie Goltzova Tvrz Golčův Jeníkov, František Kaván - Dílo po roce 1900, kat. č. 85, reprodukováno v katalogu.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč