Aukce 57

Pivoňky růžové a bílé ve džbánu, v pozadí kus Otavy a kus skal a mraků

Kód položky: 41032

olej, plátno

88x 65 cm

Signatura: sign. PD V Špála 37

na rubu na blindrámu autorem č. soupisu: ((1051.))

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč