Aukce 57

99 |

Picasso

Kód položky: 41035

kombinovaná technika, tuš, akvarel

21 x 37,5 cm (výřez)

Signatura: sign. LD monogram AH 37

na rubu razítka Galerie B. Weill, Paris a Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč