Aukce 57

101 |

Oráč

Kód položky: 41034

kombinovaná technika, akvarel, tuš, běloba

28,5 x 20,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram AH 43

na rubu razítko Galerie Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 18 000 Kč