Aukce 57

43 |

Obraz

Kód položky: 41158

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. DU Boštík

ze sbírky sběratele Stuarta Levyho, USA, na rubu razítko vystaveno Galerie Moderna Praha 14.5. - 14.6. 2015

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč