Aukce 57

Na starém hřbitově

Kód položky: 41016

olej, plátno

65 x 54,5 cm

Signatura: sign. LD Eugen Jettel

na rubu zbytek etikety s popisem a nečitelné razítko

Vyvolávací cena: 60 000 Kč