Aukce 57

110 |

Můj Betlémek

Kód položky: 41044

olej, plátno

30 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 94, na rubu J. Jíra 94

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč