Aukce 57

12 |

Moře

Kód položky: 41019

1909

olej, plátno na dřevě

49 x 62 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1909

odborná expertiza Prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč