Aukce 57

Mlýn

Kód položky: 41047

olej, lepenka

37 x 43 cm

Signatura: neznačeno

na rubu potvrzení pravosti PhDr. Jaromír Zemina, provenience: z majetku rodiny autora, publikováno: monografie Václav Boštík - Ke 100. výročí narození, str. 38

Vyvolávací cena: 35 000 Kč