Aukce 57

129 |

Město v dešti

Kód položky: 41169

olej, plátno

50 x 40 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 67

na rubu inv. č. 2162, na blind rámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč