Aukce 57

Měsíční noc se zříceninou v lese

Kód položky: 41082

60. léta 19. s

olej, dřevo

23 x 28 cm

Signatura: sign. PD monogramem AP

na rubu na krycí lepence popis díla. Odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 45 000 Kč