Aukce 57

133 |

Marina

Kód položky: 41113

koláž, tempera, textil

33 x 45 cm

Signatura: sign. PD K. Malich 1961

na rubu štítek s popisem díla. Provenience: ze sbírky A. Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 190 000 Kč