Aukce 57

111 |

Madona s dítětem

Kód položky: 41107

olej, plátno

80,5 x 55,5 cm

Signatura: sign. PD V Tittelbach

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

  • 109 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 110 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 112 | Ida Saudková
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 113 | Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 114 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
  • 115 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 116 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 117 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 118 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 119 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 120 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 121 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč