Aukce 57

9 |

Léto v Kameničkách

Kód položky: 41120

1905

olej, plátno

55 x 75 cm

Signatura: sign. LD B. Dvořák

reprodukováno v katalogu výstavy: Krajiny domova Bohuslava Dvořáka - Michael Zachař, Spolek výtvarných umělců Mánes v Praze, 2014, str. 42, 43.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč