počátek 17. st
olej, dubová deska, parketáž
54 x 83 cmSignatura: neznačeno
odborná expertiza PhDr. Hana Seifertová, na rubu štítek uvádí, že majitelem byl v minulosti Karel Dyrynk (1876 Praha - 1949 Praha), český typograf, redaktor a odborný publicista
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |