Aukce 57

3 |

Lesní krajina s lovci

Kód položky: 41139

počátek 17. st

olej, dubová deska, parketáž

54 x 83 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza PhDr. Hana Seifertová, na rubu štítek uvádí, že majitelem byl v minulosti Karel Dyrynk (1876 Praha - 1949 Praha), český typograf, redaktor a odborný publicista

Vyvolávací cena: 260 000 Kč