Aukce 57

1 |

Krytý vůz na cestě a lovci se psy

Kód položky: 41141

pol. 17. stole

olej, dubová deska, parketáž

48 x 61 cm

Signatura: sign. LD APalamedes

odborná expertiza PhDr. Hana Seifertová

Vyvolávací cena: 150 000 Kč