Aukce 57

76 |

Krajina s rybníkem

Kód položky: 41152

olej, plátno

35,5 x 95,5 cm

Signatura: sign. PD V. V. Novák 43

na rubu štítek z výstavy „Vystaveno na výstavě Uměl. Besedy v Alšově síni 13. 11 – 12. 12. 1943, č . k. 5. provenience: původní majitel MUDr. F. Šmíd, Praha

Vyvolávací cena: 25 000 Kč