Aukce 57

Krajina

Kód položky: 41178

akvarel, tuš, lavírovaná tuš, papír na plátně

29 x 21 cm

Signatura: sign. PD J. Sima 57

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 220 000 Kč