Aukce 57

Kompozice / Město / V ateliéru

Kód položky: 41132

1933/1943/1943

akvarel, pastel / litografie / pastel

13 x 10/12,5 x 18/7 x 6,5 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 33, PD F. Gross 43, PD F. Gross 43

Vyvolávací cena: 12 000 Kč