Aukce 57

96 |

Kompozice

Kód položky: 41146

akvarel, karton

30 x 43 cm

Signatura: sign. PD monogram AH 31

na rubu razítka Galerie B. Weill, Paris a Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 26 000 Kč