Aukce 57

Ještě že jsme fajn lidi

Kód položky: 41022

olej, plátno

20 x 20 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001

na rubu zkratka názvu autorem. provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění

Vyvolávací cena: 30 000 Kč