Aukce 57

Horská vesnice

Kód položky: 41060

olej, malířská lepenka

51 x 64 cm

Signatura: sign. PD Blažíček, na rubu pod dedikací O. Blažíček

na rubu dedikace autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč