Aukce 57

Hlava

Kód položky: 41104

kombinovaná technika, tuš, akvarel

40 x 29 cm

Signatura: sign. PD F Gross 70

provenience: ze sbírky A. Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 30 000 Kč