Aukce 57

34 |

Harmonikář

Kód položky: 41053

olej, dřevěná deska

38 x 53,5 cm

Signatura: sign. LD monogram BD, PD 1957

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 35 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 36 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 37 | František Gross
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 38 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 39 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 40 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 41 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč