Aukce 57

152 |

Geometrické cvičení

Kód položky: 41163

2004

komb. technika, olej, tempera, asambláž, tužka, pře

67,5 x 58 cm

Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2004

Vyvolávací cena: 135 000 Kč