Aukce 57

106 |

Futuristická krajina

Kód položky: 41135

kombinovaná technika, kvaš, tempera, karton

43 x 59 cm

Signatura: sign. PD Hlinomaz 65

provenience: původní majitel Jan Werich

Vyvolávací cena: 65 000 Kč