Aukce 57

27 |

Dva muži a žena

Kód položky: 41067

olej, lepenka

43 x 40,5 cm

Signatura: sign. PN P. Kotík 28, na rubu autorem 1928

popsáno v monografii - katalogu výstavy: Marcela Pánková - Pravoslav Kotík, NG Praha, 1991, str. 121, č. 200, Vysoké - Nová Paka, 1985 (reprodukováno). Vystaveno: Cheb, 1977, kat. č. 17, Vysoké - Nová Paka, kat. č. 11, Čáslav - Kutná hora, b. k.

Vyvolávací cena: 240 000 Kč