Aukce 57

27 |

Dva muži a žena

Kód položky: 41067

olej, lepenka

43 x 40,5 cm

Signatura: sign. PN P. Kotík 28, na rubu autorem 1928

popsáno v monografii - katalogu výstavy: Marcela Pánková - Pravoslav Kotík, NG Praha, 1991, str. 121, č. 200, Vysoké - Nová Paka, 1985 (reprodukováno). Vystaveno: Cheb, 1977, kat. č. 17, Vysoké - Nová Paka, kat. č. 11, Čáslav - Kutná hora, b. k.

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 25 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 28 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 31 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 36 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 37 | František Gross
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč