Aukce 57

30 |

Corps d' azur en forme de ciel

Kód položky: 41108

olej, plátno

65 x 54 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 58, na rubu na blindrámu na štítku Šíma 1958

na rubu název díla autorem a štítek výstavy Galerie Edwin Engelberts, Geneva, 1977, s popisem díla, kat. č. 14. přiložena restaurátorská zpráva Tomáše Bergera

Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč