olej, plátno
65 x 54 cmSignatura: sign. PD J. Šíma 58, na rubu na blindrámu na štítku Šíma 1958
na rubu název díla autorem a štítek výstavy Galerie Edwin Engelberts, Geneva, 1977, s popisem díla, kat. č. 14. přiložena restaurátorská zpráva Tomáše Bergera
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |