Aukce 57

104 |

Cesta na Rudku od Kunštátu

Kód položky: 41124

50. léta 20. s

olej, lepenka

66 x 95 cm

Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 5? (rok pod paspartou)

Vyvolávací cena: 25 000 Kč