Aukce 57

131 |

Bez názvu

Kód položky: 41083

malba tuší

86 x 61 cm

Signatura: sign. PD Milan Grygar 1979, na rubu Grygar 7/8 2015

autorem potvrzená pravost signováním na rubu z roku 2015

Vyvolávací cena: 220 000 Kč