Aukce 57

161 |

Bez názvu

Kód položky: 41026

2008

14 x stříkaná kresba aerographem, edice 5/15

Signatura: sign. DU Krištof Kintera 2008

kompletní soubor kreseb. provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění

Vyvolávací cena: 70 000 Kč