Aukce 57

149 |

Bez názvu

Kód položky: 41175

olej, tempera, koláž, asambláž

76 x 66 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1978

vystaveno na mezinárodním veletrhu umění "Köln 83"

Vyvolávací cena: 40 000 Kč