Aukce 57

Bez názvu I., II., III.

Kód položky: 41025

3 x tříbarevná litografie, ruční papír

3 ks 34,5 x 24,5 cm

Signatura: 3 x PD Adriena Šimotová 92

kompletní soubor tří litografií. provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění

Vyvolávací cena: 55 000 Kč