Aukce 57

148 |

Atalanté

Kód položky: 41114

zlacená keramická plastika

28 x 25 cm

Signatura: sign. vpředu G Braque

na rubu vyražená razítka. Přiložený certifikát s popisem. Plastika podle kvašové kresby George Braguea z roku 1962.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč