Aukce 56

83 |

Žena v lenošce

Kód položky: 40055

22,5 x 16,5 cm

Signatura: sign. PD Emil Filla, monogram EF v tisku

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 7 000 Kč