Aukce 56

136 |

Zátiší s čepicí

Kód položky: 40174

olej, plátno

80 x 120 cm

Signatura: sign. LD V. Komárek 1962

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 85 000 Kč